SON DAKİKA

My Blog
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, aile bağının önemini ve sizin dünyanızdaki yerinizi çok daha belirleyicidir. Kişi güvenliği konusunda ve yaşamıyla alakalı mevzularda hassas düşünür. Dış dünyanın karmaşasından kaçıp kurtulabileceği, sığınabileceği, konuşabileceği bir aile özlemi duyar. Sevdiği insanların kendisine sahip çıkmasını ister ve aynı şekilde o da sevdiklerine ve değerlerine sahip çıkmaktan yanadır. Böyle bir görünüm altında kişinin gözlerinin önünden geçmişte yaşananlar bir film gibi geçer. Anıları taptaze orada durmaktadır. İşte bütün bunlar kendisini kimi anlarda hüzünlendirse de aslında güçlü kılar. İnsan daha çok yüreğinin sesini dinler. Problemler o kadar da gözünde büyümez veya büyümemesini içtenlikle diler. Hassas konuşabilir, iletişimde bulunabilir. Yüreğinde güzel bir dünyanın hayali vardır. Bu hayalin yıkılmaması, bozulmamasını ister. Çünkü böyle bir şeyi kaldıracak halde değildir. Bu enerji, sanatsal konularda, tasarlama, tasarladıklarınızı koruma altına alma, belli bir alanda muhafaza etme anlamında destekleyicidir.

Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde, işlerimizi düzenlememiz, titiz bir şekilde yapmamız gerekiyor. Sağlıkla ilgili konular üzerinde duracağız.

Saat 16:03 Ay-Güneş görünümü, ailemiz veya işimizle alakalı meseleleri gözden geçireceğiz. Kararlarımızı vermeden önce güvencemizi ön plana alacağız. İnandıklarımızı savunacağız, koruma altına alacağız. Birilerinin bizi eleştirmesine, şunu şöyle yap demesine izin vermeden, biz bildiğimiz şekilde yapmayı tercih edeceğiz.

Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, ailevi konularda bir hayli duyarlı olduğunuzu, değişimi arzuladığınızı, bütün enerjinizi bu meselelere odakladığınızı işaret etmekte. O zaman çok daha fazla dikkat edeceğiz demektir. Atacağımız adım gerçekten buna değecek kadar sağlam, güvenli ve yapılmak istenen yenilik uzun vadede yarar sağlayıcı olmalıdır. Ben acele etmeden hatta gerekirse bir uzmana danışarak, ailenizle tekrar bir araya gelip konuşarak, ortaklaşa bir karar almanızdan yanayım. Böylece doğru bir karar veririz. Hem işimiz de bundan etkilenmemiş olur.

Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA