SON DAKİKA

My Blog
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aşk konusunda düşünceleri ve hissedişleri yoğunlaşan kişi, tecrübelerinin ışığı altında hareket etmeyi tercih ediyor. Sezgiler o denli yükselişe geçiyor ki, kararlı olmanız halinde, her türlü alanda doğru olan seçeneği bulabilirsiniz. Burada önemli bir başka husus, gelecek vaat edene yönelmektir. Hangi konuda olursa olsun, uzun vadeli düşünmekte fayda var.

Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle iletişiminize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz.

Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz yükseliyor. Bir sorunumuz olsa dahi, eğer karşımızdaki kişi bizim için kıymetliyse ona laf söyletmeyiz. Sevilme isteğimiz bir hayli yüksek. Partnerimizin bu hassasiyetlerimize dikkat etmesi gerekecek.

Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, zihnimizin tümüyle isteklerimizin kabulü yönünde odaklandığını işaret ediyor. Yeni bir ilişkiye adım atabiliriz. İlişkimizde sorunlar varsa, mücadele ederek bunları geride bırakabiliriz. Çocuklarımız varsa, onların üzerine titreriz. Aşkta ılımlı olduğumuz gibi gayet sahiplenici davranırız. Duygularımız ve hedefimiz aynı doğrultudadır.

Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA