SON DAKİKA

My Blog
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, bayramın ikinci günü saat 01:07 Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Egonuzu yükseltici ve zorlukları aşabilmeniz adına teşvik edicidir. Ancak sizi tanımayanlar bu halinizden hoşlanmazlar. Gün boyu dinlenmek, aktivitelerde bulunmak, beden ve ruhunuzu canlandırmak için bu enerji geçişi gayet olumludur.

Saat 09:18 Mars-Neptün görünümü, önümüzdeki birkaç gün içinde fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmanızda destektir. Geleceğini görmek, huzur ve güven içinde yaşamak isteyen Balıklar şimdi çocuk, aşk, yaratıcılık gerektiren yeteneklerini geliştirme, öne sürme, köklendirme anlamında gayet şanslılar. Hayatınızı garanti altına alma, ailenizi genişletme, kendinize güvenli bir yaşam kurma yönünde bir start söz konusudur. Bu görünümü, bir başlangıç tarihi olarak da görebiliriz.

Saat 23:43 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarının nazik ve sıcak davranışlarına ihtiyacımız olduğunu işaret ediyor. Belki biz ne hissettiğimizi ifadeden kaçınabiliriz. Ancak çıkarsız, düşünceli ve bize değer veren kişiler başımızın tacıdır.

Keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA