SON DAKİKA

My Blog
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, olumlu görünümünde, insan bir yandan kendi değerlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak için iç dünyasında dengeleri yerine oturtmaya çalışırken, diğer yandan bazı nedenler yüzünden anlayışlı olmak zorundadır. Her iki durum da bir Aslan için kısıtlayıcı ve endişe doğurucu bir durum yaratabilir. Kendini ifade etmekten bu denli hoşlanan bir burcun insanı için, duyarlılığın bu saatlerde yükselişi, tabii ki zordur. Ancak içinde bulunduğu durum, insani anlamda anlayışlı olmasını gerektirir. O yüzden de merhamet duygusunu öne alır ve karşısındaki kişi veya durumu bu olgu çerçevesinde ele almaya çalışır. Benim tavsiyem yine de kendinizi çok fazla harap etmeyecek şekilde düşünmeniz ve hareket etmenizdir. Çünkü geçmişte yaşanılanları tekrar hatırlatıcı olan bugünkü görünüm mantığınızı devre dışı bırakmanıza neden olacağından, kendinizden çok fazla vermenize de neden olabilir. Tedbirli ve akılcı olmakta fayda var kanaatindeyim.

Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde maddi ve manevi değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor.

Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, sizin için önem taşıyan her ne varsa onu korumanız altına alırsınız. Aileniz, sevgiliniz, evladınız, işiniz, gücünüz ve geçmişiniz tümüyle önemlidir. Sakince dinlenmeyi, kendinizle temasta kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu arada maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Kafanıza uyan, sizinle aynı yönde düşünen kişilerle konuşmaktan zevk alırsınız.

Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu bizi tedirgin edici durumları akıllıca disiplinli bir şekilde mücadele ederek geride bırakabileceğimizi işaret ediyor. Öfkemizi, hüznümüzü içimize atmak kendimizi engellememize neden olabilir. Yapmamız gereken, öncelikle ailemiz, yuvamız, ilişkimizle alakalı meseleleri gerçekçi bir şekilde gözden geçirip, toparlanmak olmalı. Kendimize gelmeliyiz.

Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA